przeczytaj aby wiedzieć

Jak zarezerwować termin u mnie?

Pierwszy krok jest najważniejszy - przejrzyj portfolio, aby zaznajomić się z moim stylem fotografii. Następnie skorzystaj z formularza kontaktowego lub bezpośrednio napisz do mnie, podając datę ślubu oraz miejscowość, w której odbędzie się uroczystość. Razem omówimy Wasze oczekiwania, szczegóły i dostosujemy pakiet usług do Waszych potrzeb. Rezerwacja terminu to pierwszy krok ku stworzeniu niezapomnianych wspomnień. Cieszcie się każdym momentem, a ja zadbać będę o uwiecznienie ich na zawsze!

napisz do mnie

01. OBEJRZYJ MOJE PORTFOLIO


Zanim zdecydujesz się na rezerwację, zapoznaj się z moją galerią, aby zobaczyć przykładowe prace i styl fotografii. Znajdziesz tam inspiracje i dowiesz się, czy moje podejście odpowiada Twoim oczekiwaniom. Zachęcam aby wpaść do mnie na instagram i poznać mnie bliżej!

02. NAPISZ DO MNIE


Prześlij mi wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na mojej stronie lub skorzystaj z podanych danych kontaktowych. Opowiedz mi o swoich planach, datach oraz wszelkich szczegółach związanych ze ślubem.

03. UMÓW SPOTKANIE


Po otrzymaniu Twojej wiadomości skontaktuję się z Tobą, prześlę ofertę i zaproponuje spotkanie online albo rozmowę telefoniczną. To doskonała okazja, aby omówić wszelkie szczegóły i odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.


04. WYBIERZ PAKIET


Oferuję dwa pakiety dostosowane do różnych potrzeb i budżetów. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami pomogę Ci wybrać najlepszą opcję, uwzględniającą Twoje oczekiwania i wymagania.

05. DOKONAJ REZERWACJI


Po wybraniu odpowiedniego pakietu, będziesz mógł/a dokonać rezerwacji terminu na Twój ślub. W tym celu wymagane jest wniesienie ustalonej zaliczki, co zagwarantuje, że będę dostępna w wybranym przez Ciebie dniu. Podpiszemy również umowę.

06. JESTEŚMY RAZEM!


Jedna rzecz z głowy mniej. Fotografa możesz usunąć ze swojej ślubnej listy TO DO!

Widzimy się już niedługo <3