Zanim opowiesz swoją historię...

ja opowiem swoją

Nazywam się Kamila Norma Ilnicka i jestem fotografką ślubną już od ponad 10 lat. Skończyłam Szkołę Filmową w Łodzi. A potem to już jakoś samo poszło...

Moją super mocą jest zdolność do nawiązywania relacji z ludźmi. Dzięki swobodzie, która towarzyszy przy pracy ze mną autentyczność i naturalność odbijają się w każdym zdjęciu.

Kiedy jest na to czas to dużo gadam. Gadanie pomaga w stworzeniu naturalnej atmosfery i pomaga ukryć fakt, że właśnie jesteście fotografowani. Kocham ludzi, piękne śluby, radość TEGO dnia. Jestem oazą spokoju i umiem podzielić się tym z Tobą. Na ślubie będzie Wam ze mną dobrze. Zobaczysz.

opowiem Ci o sobie

więcej...

Moją ulubioną dziedziną fotografii jest portret, dlatego podczas reportażu ślubnego robię ich dużo!! Zwłaszcza na przygotowaniach. Moje zdjęcia wydają się być bardzo naturalne ale niech Was to nie zwiedzie - moi modele, są dokładnie prowadzeni przeze mnie. Fotografuję naturalnie dbając o każdy detal oraz Wasz dobry humor.

Prywatnie jestem mamą 3 letniej Zoi, w stadzie mamy też małego kundelka Somę i razem mężem mieszkamy w Łodzi. Uwielbiam jeździć na rowerze i wyciszać się na jodze.

Chcesz mnie poznać? Umówmy się.